Game Of Thrones Dizi Müziği Yan Flüt Notaları

Milyonlarca kişinin takip ettiği Game Of Thrones dizinin jenerik müziğini sizde yan flütünüz ile çalabilirsiniz. Sitemiz üzerinden nota paylaşımlarımıza devam ediyoruz. Bugün sizlere yoğun istek üzerine bu paylaşımı yapıyoruz. Flüt ile farklı parçalar çalmak isteyen ziyaretçilerimizin attığı mailler sonucunda dizi müzikleri ve güncel şarkı notaları paylaşımları yapıyoruz.

Resmin üzerine tıklayarak büyütebilir ve notaları daha iyi görebilirsiniz.

game-of-thrones-dizi-muzigi-notalari

Game Of Thrones Dizi Müziği Yan Flüt Notaları” için 3 yorum

  1. Siteniz çok güzel yan flüte ilgisi olanlar için adeta bir hazine. Lütfen paylaşımlarınıza devam edin. Gerek eskiden paylaştığınız notaları gerekse yakın tarhitekileri severek çaldım ve çalışıyorum. Sizden ricam -ben yan flüt için notalarını bulamadım- Harry Potter Hedwig’s Theme parçasını paylaşmanız. Teşekkürler. İyi çalışmalar

    1. Bu ara özel işlerim nedeniyle biraz yoğunluğum var. Yakın zamanda siteyle ilgili yeni paylaşımlar yapacağız inşAllah.

  2. Hocam merhaba. Öncelikle paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Benim sorunum porte üzerinden nota okumayı, notaların civarındaki işaretlerin anlamı ve nota vuruşlarını bilmemem. Yani müziğe dair hiçbir şey bilmiyorum ama elimden geldiğince flüt çalmaya çalışıyorum. Teknik bilgi edinmem için bana kaynak önerebilir misiniz? İnternet üzerinde sağlam kaynak bulamadım çok dağınık ve kısıtlı bilgi veriyorlar. Yardımlarınızı bekliyorum, her türlü önerinize açığım. Şimdiden teşekkür ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir