Lord Of The Rings Yan Flüt Notaları

Geçtiğimiz günlerde artık eskisi kadar yoğun olmadığımdan sizlere kaliteli ve güzel yazılar yazabileceğimden bahsetmiştim. Bunun ilk örneğini parmak pozisyonları ile vermiştik. Gerçekten uzun ve bilgilendirici bir yazı olmuştu. En azından ben öyle düşünüyorum. 🙂 Aldığımız yorumlar da oldukça iyi ve teşvik edici. Ancak orada bir yorumda görselin başka siteden alındığı falan söylenmişti. Sitemizde paylaştığımız görseller genelde internette araştırarak bulabileceğiniz şeylerdir. Ben flüt tutkunları için bunları tek bir çatı altında topluyorum diyebilirim. Her konu için kendi başıma görsel hazırlamaya kalkarsam ayda bir yazı yazarım herhalde. 🙂 Gelelim bugünkü konumuza.

Çok sevilen seri filmlerden birisi olan Yüzüklerin Efendisi filminin efsane müziğini yan flüt ile çalmak sizce nasıl olur? Bence kulağa söylemesi bile çok güzel geliyor. 🙂 Severek izlediğim bu filmin notalarını ilk kendim çıkardığımda gerçekten etkilenmiştim. 🙂 Sizde çaldığınızda dediğim etkiyi yaşayacaksınız bence.

Lord Of The Rings

Resmin üzerine tıklayarak büyütebilir ve daha iyi görebilirsiniz.

lord-of-the-rings-yan-flut-notalari

Bu arada parçayı dinlemek ya da flütle eşlik etmek isteyenler için aşağıdaki videoyu kesinlikle öneriyorum. Keman solo olsa çok ama çok etkileyici bir performans.

 

Lord Of The Rings Yan Flüt Notaları” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir