PEARL 505-E Yan Flüt İncelemesi

PEARL 505-EBugün sizlere geçtiğimiz yıllarda kullandığım ve çok fazla memnun kaldığım PEARL markasının 505-E serisi yan flütü tanıtacağım. Flüte alıştıktan sonra beni iyice alıştıran ve tüm işlerimi kolaylaştıran bu modeli aldığınızda ya da incelediğinizde ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. Yan flüt incelemeleri kategorimizden daha önce şu konumuzda bahsetmiştik. Ürün incelemelerimize bu ürünle başlamak istedim gayet memnun olduğum ve flüte alışmış kişilere önerebileceğim bir ürün. Gelelim flütümüzün özelliklerine..

PEARL 505-E Modelinin Dikkat Çeken Özellikleri

  • Başlangıç flütlerinden farklı olarak yükseltilmiş ve CY kesim ambişüre sahiptir, bu sayede sürekli ve kaliteli ses çıkartmak oldukça kolaydır.
  • Tüm malzemeleri gümüş kaplamadır. 3.oktavdan mi mekanik sistemi sayesinde mi sesi almak çok kolaydır.
  • Özellikle tuşesi çok kaliteli malzemeden yapılmıştır ve çalan için büyük kolaylık sağlamaktadır.
  • Açık perdeli olarak elinize gelir, ancak perdeleri kapatabileceğiniz aparatlara da yanında sahip olur, isterseniz kapalı olarak kullanabilirsiniz.

Başlangıç seviyesi için olmasa da özellikle orta ve idaretende olsa ileri seviye için rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. PEARL 505-E Yan Flüt fiyatları özellikle internet sitelerinde çok değişken. Sanırım döviz kurunun son zamanlardaki artışlarından sonra fiyatları daha da artmış. Ben aldığımda 1.400 TL civarıydı sanırım. Şimdi 1.700 ile 2.000 TL arasında değişen fiyatlar ile karşılaştım. Yan flüte alışmış ve ilerlemek isteyenlerin tercih edebileceği PEARL 505E kaliteli bir üründür.

PEARL 505-E Yan Flüt İncelemesi” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir