Yan Flüt Satışı

Biliyorsunuz ki uzun bir aranın ardından yazılarımıza devam ediyorum. Ara verdiğim zamanda bir çok konuda yeni fikirler ve yeni işler ile uğraştım. Şimdilik aktif hale getirmeye en çok yaklaştığım konu flüt satışı oldu. Daha önceki yazılarımda da sizlere bahsetmiştim; yakın zamanda yan flüt satışına başlayacağımdan. Yakın zamanda çoğunluk ile online satışın olacağı bir konsept ile karşınızda olacağım. Bu konuda sizlerin de yardımına ihtiyacım olacak geri çevirmezsiniz umarım.

Bu satış olayı benim blogumu aksatacağım anlamına gelmiyor. Aksine daha yararlı olacağını düşünüyorum. Satış sayesinde elime bir çok yeni marka ve modelde flüt geçecek ve inceleme yazılarımda bunlardan bahsedeceğim. Merak ettiğiniz markaları iletirseniz yazılarımda onlara öncelik verebilirim. Aynı zamanda nota paylaşımlarına ve  flüt ile ilgili teknik bilgilere de ağırlık vereceğim bu dönemde.

Yani neymiş? Bundan sonra siz veya çevrenizde yeni flüt alacak olanlar ya da elindekini değiştirmek isteyenler öncelikle bana gelecekmiş. Satışlarım şuan elden şekilde başladı yakın zamanda online mağazamızı da sizler ile paylaşacağım. Herşeyin tamamlanmasını bekliyorum. Yakın zamanda dükkanımızdan da fotoğrafları blogda paylaşacağım…

Yan Flüt Satışı” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir