Yeni Kategori – Yeni Bilgiler

Yan flüt ile ilgili yazılarımıza bu yolda sitemizi de geliştirmeye devam ediyoruz. Ziyaretçilerimiz için yan flüt notaları kategorimizi de aktif ettik. Bu kategorimizde daha çok nota bilenler için şarkılar paylaşmayı düşünüyorum. Daha önce yan flütte nota ile ilgili şu yazımızda bilgiler vermiştik. Bu kategori sayesinde kendi elimdeki ve netteki bir çok şarkıyı burada arşivleyeceğim.

 

Gelelim paylaşımlarımıza bugün sizlere çok beğendiğim 3 şarkının notalarını paylaşacağım. Resimlerin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz.

 

İlk Şarkımız Zülfü Livaneli’nden Gözlerin

gozlerin-zulfu-livaneli

Diğer şarkımız Barış Manço’dan Kol Düğmeleri

baris-manco-kol-dugmeleri

Son şarkımızda bir çok kişinin söylediği, herkesin severek dinlediği Yıldızların Altında

Yıldızların-Altında

Bugünlük bu kadar. Fırsatım oldukça daha çok şarkı notasını sizler ile paylaşacağım. Bu arada yan flüt incelemeleri kategorimize de yepyeni bomba gibi içerikler hazırlıyorum 3-5 yazıyı aynı anda yayımlamayı planlıyorum. Sitemizi takip etmeye devam edin. Beni Twitter‘dan takip ederek sitedeki paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz. (@semihtandir)

Yeni Kategori – Yeni Bilgiler” için 2 yorum

  1. merhaba rica etsem zülfü livaneli gözlerin şarkısının daha okunan versiyonunu koyar mısınız şimdiden teşekkür ederim.

    1. Merhaba, fotoğrafı eklerken ufak bir aksilik olmuş, şimdi düzelttim. Fotoğrafın üzerine tıklarsanız büyük ve okunabilir boyutunu görebilirsiniz. İyi Günler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir